Závody za poslední měsíc

14. července 2008 v 18:05 | Anet |  Závody - výsledky
Ahoj všichni,
po dlouhé době jsem se dostala k internetu a tak do tohoto článku dávám informace o všem co jsme za celou dobu zažily - a že toho bylo dost se můžete přesvědčit….
VCB Míchov 15.6.2008
Závody v Míchově byly 2.závod VCB (Velké Ceny Blanenska). Počasí bylo v ten den velmi špatné - déšť, zima..) Trať byla oproti tomu velmi dobrá - tráva, rovina, přehlednost. Ženy šly na řadu jako druhé po mužích. Konkrétně Dlouhá Lhota si vybrala startovní číslo 7. Všem to parádně sedlo a byl z toho do té doby náš rekord v čase 23,72s. V konečném pořadí to znamenalo 7.místo a 2 body do pořadu VCB.
O putovní pohár SDH Dlouhá Lhota 22.6.2008
Domácí závody, ….. co dodat, jaké to může být na domácké půdě. Když to shrnu, tak za muže se zúčastnilo 12 družstev, z toho byly dvě domácí. Mladí kteří jezdí pravidelně na závody skončili na 5.místě v čase 24,06s. Družstvo B - byli zkušenější bývalý hasiči, ti obsadili 6. místo v čase 25,87s. Vítězem a držitelem putovního poháru se stali muži z SDH Žernovník v čase 21,78s.
Z žen se bohužel zúčastnilo jen naše družstvo - a tak jsme si zaběhly útok v klidu a s časem 26s jsme držitelky putovního poháru žen.
VCB Senetářov 29.6.2008
Závody v Senetářově byly 3.závody VCB. Počasí tentokrát vyšlo na jedničku. Krásně svítilo celý den sluníčko, trať byla betonová, rovina, široká - což nám vyhovuje. A podle toho vypadal i náš útok. Jelikož na betonu chodí první ženy - řekly jsme si že to chceme mít rychle za sebou a tak jsme si zamluvily startovní číslo 5. Při startu startérovi selhala napoprvé pistole - to nás ale nerozhodilo. Druhý start proběhl v pořádku, všichni splnily na 100% a dosažený čas 22,56s na obou terčích znamenal náš nový rekord, celkové 5.místo a obdržení 4 bodů do VCB.
O putovní pohár SDH Obora 5.7.2008
Závody v Oboře proběhly v poklidném duchu. Tentokrát jelo soutěžit jen družstvo mužů. Závodů se zúčastnilo 9 mužských týmů. Závody proběhly na fotbalovém hřišti a muži i ženy soutěžili na 2B, s regulačním ventilem a na široké hadice. Klukům to nevyšlo jak by si představovali - skončili na 8.místě v čase 47,63s. Vyhrálo družstvo ze Sychotína v čase 22,76s. Kluci si aspoň spravili chuť v doplňkové soutěži v přetahování, kde již druhý rok po sobě zvítězili.
VCB Šošůvka 6.7.2008
Závody v Šošůvce byly 4.závody VCB. Zúčastnilo se jen družstvo mužů. Byl pěkný den, možná až moc velké horko. Trať byla podle mého názoru hodně těžká - betonovo-štěrková, do kopce, zakřivená. Chlapy skončili na konci výsledkové listiny s časem kolem 25s. Vítězi se stali muži z SDH Žertovník v čase cca 17,80s.
O putovní pohár SDH Pamětnice 13.7.2008
Závody v Pamětnicích se nesly v duchu velké ceny - startovní listina byla dá se říct nabita špičkou VCB. Hned když jsme přijeli na místo bylo nám jasné, že trať která byla sice hezky posečená tráva, ale do dost velkého kopce, bude oříšek. Hlavní pro nás bylo to, že jsme poprvé zaučovaly 2 nové tváře družstva žen - Janu-levý proud, Kláru-koš. Na prvních závodech nového složení-(přechodná doba) si holky vedly skvěle. Malé zaváhání v kádi, je pomíjející - a výsledný čas 28,58s - je na 2 nováčky v týmu krásný výsledek. Celkové 4.místo pro nás byl krásný výsledek. Vítězkami se staly holky z Černovic v čase cca 21,60s.
A kam se chystáme? 19.7. Okres, 20.7. - VCB Žďár, 26.7. Rašov, 27.7. VCB Černovice, 2.8.Drnovice, 2.8.Beleč-Křeptov, 3.8.Kozárov nebo VCB Němčice, …atd.
V galerii 6/7/2008 jsou nějaký fotky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.