závody 2. a 3. srpna 2008

4. srpna 2008 v 21:09 | Anet |  Závody - výsledky
2.8. 2008 závody Drnovice
V Drnovicích nás zklamalo že jsme neměly soupeře - ženské družstvo. Abychom ale nepředbíhali, závodů se zúčastnilo 5 družstev mužů ve dvou kategoriích sportovních 18. A klasických 12. Ženy závodily v klasických 12.
Ve sportovních strojích skončili naši kluci na 2.místě za družstvem Lysic. V klasických 12.ctkách skončili na 1.místě. Ženy dokončili útok v čase 24,xx a obsadily taktéž 1. místo. Pivní štafeta se nesla ve stejném duchu jako minulý rok - Dlouhá Lhota 1.místo
Rychlý přesun do aut a rychlý odjezd na závody do Bělče-Křeptova.
2.8. 2008 závody Běleč-Křeptov
Rychlý přejezd z Drnovin do Bělče - zpoždění asi jen pul hodinky. Trať velmi zajímavá - kdo ji neviděl ten by nevěřil. Kdo totiž nikdy neslyšel o závodech v Bělču o moc přišel. Myslím že mluvím za většinu obou týmů (mužů a žen), že závody v Bělču byly nejlepší a taky nejúspěšnější co jsme zatím prožili.
Muži se stali vítězi v obou kategoriích:
- V kategorii klasických strojů v čase 51,03s. 2.místo - Rašov v čase 68,98s.
- V kategorii 8-miček zvítězili v čase 65,90s, 2.místo - Osiky v čase 73,65s.
- Navíc kluci vyhráli v pivní čáře v čase necelých 40s.
- Za jednotlivce - o nejrychlejší proud soutěže zvítězil Martin Minks.
Ženy v kategoriích klasických mašin:
- Obsadily jsme 2.místo v čase 72,30s. 1.místo - Běleč-Křeptov v čase 69,70s.
- Za jednotlivce - o nejrychlejší proud soutěže zvítězila Aneta Halámková.
Večer jsme si užili zábavu a oslavili jsme vítězství, přespání do druhého dne proběhlo bez problémů. Zkrátka závody v Bělču-Křeptovu neměli chybu JJ. Pořadatelé byli báječní, milý, ochotní…… doufáme že se příští rok zase uvidíme.
3.8. 2008 závody Kozárov
Dopolední přejezd do Kozárova se nesl v dobré náladě. To skončilo už chvíli po 13.hodině kdy měl být začátek závodů. Co k tomu říct - vypadalo to že závody se domýšlely až za pochodu. Stejný problém jako minulý rok - teplé pivo - problém vyřešen až hodně pozdě. Hlavní chyba ovšem byla to, že začátek byl místo v 13.hod skoro o 2 hodiny později. Terče byli dovezeny až po 14.hodině, dodávka vody taky pozdě. Příště se nesmí místní pořadatelé divit že závody už nebude pořádat pro koho. Každý raději pojede jinam nebo zůstanou doma. Hodně lidí organizace závodů otrávila.